Sala de trofeos

CAMPIÓ DE LLIGA INFANTIL 2017-18

PLANTER: Mireia, Mireya, Ariadna, Elena, Lauri, Maya, Paula, Laia, Yanira y Sara.

ENTRENADORA: MIRIAM ZAMORA CASTILLO
SUBCAMPIÓ DE LLIGA NACIONAL 2017-18

PLANTER:Mireia, Noelia, Albita, Gordo, Xenia, Queralt, Mar, Bea, Maribel, Ausi, Josse, Serna, Martínez, Pascu, Morera, Lara, Irina, Zaïra, Leti y Cos.
ENTRENADOR: JORDI FERRÓN FORNÉ
CAMPIÓ DE LLIGA ALEVÍ 2016-17

PLANTER: Aroa, Indira, Mireia, Elna, Noelia, Paula, María G., María T.Laia, Laura y Carla.

ENTRENADORA: BEATRIZ TUDELA PASTUR
SUBCAMPIÓ DE LLIGA NACIONAL 2016-17

PLANTER: Mireia, Noelia, Ausi, Gordo, Xenia, Guerrero, Mar, Bea, Queralt, Llaona, Josse, Leti, Gina, Pascu, García, Serna, Laura, Irina y Carla.
ENTRENADORA: JORDI FERRÓN FORNÉ
SUBCAMPIÓ DE LLIGA NACIONAL 2015-16

PLANTER:Mireia, Noelia, Ariadna, Gordo, Xenia, Guerrero, Mar, Bea, Patri, Llaona, Josse, Peke, Gina, Pascu, García, Kayu, Laura y Clara.
ENTRENADORA: JORDI FERRÓN FORNÉ
CAMPIÓ TORNEIG COMPLEMENTARI ALEVÍ 2014-15

PLANTER: Aida, Indira, Mireia, Noelia, Ariadna, Alba, Marta, María, Claudia, Miriam, Irene, Elsa, Ahinoa, Natalia y Nerea.
ENTRENADORA: BEATRIZ TUDELA PASTUR
CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET 2010-11

PLANTER: María, Judith, Ainhoa, Irene, Berdún , Noelia, Andrea, Claudia, Tánia, Lydia, Bárbara, Mar, Gemma, Melani y Clara.

ENTRENADORAS: Pilar Ruiz y Montse Fernández
CAMPIONAT DE LLIGA 1ª DIVISIÓ 2010-11

PLANTER: Vero, Melani, Débora, Olga, Carla, María G, Clara, Alba, Maria José, Patry, Silvia, Jas, María H, Chivi, Anna, Peke, Vane, Eli, Yousra, Andrea, Tánia, Lydia, Berdun, Claudia, Ainhoa, Laura, Noelia y Stefi.
ENTRENADOR: Carlos Jiménez
CAMPIONAT DE LLIGA CADET 2010-11

PLANTER: María, Judith, Ainhoa, Irene, Berdún , Noelia, Andrea, Claudia, Tánia, Lydia, Bárbara, Mar y Gemma.

ENTRENADORAS: Pilar Ruiz y Montse Fernández
SUBCAMPIONAT DE CATALUNYA CADET 2006-07

PLANTER: Marina, Judith, Alba, Leticia, Alona, Aida, Mónica, Tamara, Sandra, Roxi, Andrea, Brenda, Cristina y Arantxa.

ENTRENADORAS: Pilar Ruiz y Montse Fernández
SUBCAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL 2006-07

PLANTER: Irene, Georgina, Andrea, Rocío, Anna, Laura, Maricarmen, Selena, Sheila, Maite, Carolina y Albita

ENTRENADOR: Juanma Gordo.
CAMPIONAT DE LLIGA CADET 2006-07

PLANTER: Marina, Judith, Alba, Leticia, Alona, Aida, Mónica, Tamara, Sandra, Roxi, Andrea, Brenda, Cristina y Arantxa.

ENTRENADORAS: Pilar Ruiz y Montse Fernández
CAMPIONAT DE LLIGA INFANTIL 2006-07

PLANTER:Irene, Georgina, Andrea, Rocío, Anna, Laura, Maricarmen, Selena, Sheila, Maite, Carolina y Albita

ENTRENADOR: Juanma Gordo
CAMPIONAT DE LLIGA DE FUTBOL SALA 2002-03

PLANTER: Mónica, Lydia, Susana, Elsa, Conchi, Eva, Ana, Mireia y Dolors.

ENTRENADOR: Martín Pardina
CAMPIONAT DE LLIGA 1998-99

PLANTER: Lydia, Montse, Marina, Rosa, Ana, Mariajo, Patri, Sandra, Jessica, Nina, Jeni, Eva, Marta, Teixi y Cris.

ENTRENADOR:Moises Villa
CAMPIONAT DE CATALUNYA ESCOLAR 1997-98

PLANTER: Débora, Mariajo, Teixi, Esther, Nono, Jenny, Carmen, Ana, Cristina, Merche, Mercedes.

ENTRENADOR Sergio Zamorano
Facebook
Twitter
YOUTUBE
Instagram